X-Factor Ziynet Sali

X-Factor Ziynet Sali

X-Factor Armağan

X-Factor Armağan

X-Factor Ömer Karacan

X-Factor Ömer Karacan

X-Factor Emre Aydın

X-Factor Emre Aydın

X-Factor Türkiye 2014

X-Factor Türkiye 2014

2 milyon TL Ödüllü X Factor Türkiye Ses Yarışmasi Start Verdi

10 Şubat 2014 Pazartesi

Kanal D’nin, 2 milyon TL büyük ödüllü şarkı yarışması X Factor Star Işığı bu akşam saat 20.00’de ilk bölümü ile ekrana gelecek.Jüri üyeliğini; Emre Aydın, Ziynet Sali, Armağan Çağlayan ve Ömer Karacan’ın yaptıkları yarışmanın sunuculuğunu ise Kadir Doğulu yapıyor.

One Direction grubu ve James Arthur gibi dünyaca ünlü şarkıcıların yıldız olmasını sağlayan yeni jenerasyon şarkı yarışması “X Factor Star Işığı” bu akşam (10 Şubat Pazartesi) Kanal D’de başlıyor. “X Factor Star Işığı”nın jüri koltuğunda ise; her şarkısı “hit” olan ünlü şarkıcı Emre Aydın, Türk pop müziğinin güçlü sesi Ziynet Sali, “Duman” ve “Athena” gibi grupları Türk müzik sektörüne kazandıran prodüktör Ömer Karacan ve televizyoncu Armağan Çağlayan oturuyor.

Başta İngiltere ve ABD olmak üzere, 30’a yakın ülkede yayınlanan “X Factor Star Işığı”na 16 yaşından 99 yaşına kadar, kadın-erkek herkes katılabiliyor. “X Factor Star Işığı”nın büyük ödülü ise tam 2 milyon TL.

Seçmeler binlerce kişinin önünde yapılacak

“X Factor Star Işığı”nın jürisi, Türkiye’nin dört bir yanından gelecek olan yarışmacı adaylarını binlerce kişinin önünde dinleyecek ve star ışığı olan 12 yarışmacıyı seçecek. Yarışmacılar “X Factor Star Işığı”na ister tek başlarına isterlerse de gruplarıyla katılarak performanslarını sergileyebilecekler.

STAR YARATACAK

“X Factor Star Işığı”nın jüri üyeleri, yarışmada sadece jüri üyeliği değil aynı zamanda mentörlük görevini de üstlenecek. Yani her bir jüri üyesi yarışmacıların performansından kıyafetlerine kadar sorumlu olacak. Finallerde 12 yetenekli yarışmacı, şarkılarını stüdyoda söyleyecek ve her şarkıdan sonra jüri değerlendirmesini yapacak. Kimin programa veda edeceği ise SMS’ler sonucunda belirlenecek. Her bölümde en az SMS alan yarışmacı programa veda edecek. Programın finalinde ise Türkiye, hatta belki de dünya, “One Direction” ve “James Arthur” gibi yeni bir stara sahip olacak.

Benzer Konular

0 yorum:

Yorum Gönder