X-Factor Ziynet Sali

X-Factor Ziynet Sali

X-Factor Armağan

X-Factor Armağan

X-Factor Ömer Karacan

X-Factor Ömer Karacan

X-Factor Emre Aydın

X-Factor Emre Aydın

X-Factor Türkiye 2014

X-Factor Türkiye 2014

X Factor Türkiye 2. bölüm İzle - Star Işığı X FactoR 17 Şubat 2014

13 Şubat 2014 Perşembe

X Factor Türkiye 2. bölüm İzle - Star Işığı X FactoR 17 Şubat 2014 Pazartesi İzle

X Factor 2. bölüm izle Star Işığı X Factor 2. bölüm fragman izle. Kanal D'nin seyircisi ile ilk kez buluşturduğu şarkı yarışma programı "Star Işığı X Factor" büyük bir ilgi ile izlendi. Star Işığı X Factor ilk bölüm ile izleyicilere unutulmaz bir gece yaşattı. Star Işığı X Factor 2. bölüm 17 Şubat 2014 Pazartesi yeni bölümü ve tüm performanslar tek parça izle. Star Işığı X Factor 17 Şubat 2014 bölüm 2 Kanal D'den full izle.

“Star Işığı X Factor Türkiye” izleyicilerine 2. Bölümün'de Büyük Süprize Hazırlanıyor.

Kanal D’nin, 2 milyon TL büyük ödüllü şarkı yarışması  “Star Işığı X Factor”, ilk bölümü ile ekrana geldi.

Jüri üyeliğini; Emre Aydın, Ziynet Sali, Armağan Çağlayan ve Ömer Karacan’ın yaptıkları yarışmanın sunuculuğunu ise Kadir Doğulu yapıyor.

One Direction grubu ve James Arthur gibi dünyaca ünlü şarkıcıların yıldız olmasını sağlayan yeni jenerasyon şarkı yarışması  “X Factor-Star Işığı” Kanal D’de başladı.

“X Factor- Star Işığı”nın jüri koltuğunda ise her şarkısı “hit” olan ünlü şarkıcı  Emre Aydın, Türk Pop Müziğinin güçlü sesi Ziynet Sali, “Duman” ve “Athena” gibi grupları Türk müzik sektörüne kazandıran prodüktör Ömer Karacan ve televizyoncu Armağan Çağlayan oturuyor. 

Başta İngiltere ve ABD olmak üzere 30’a yakın ülkede yayınlanan “X Factor”e 16 yaşından 99 yaşına kadar, kadın-erkek herkes katılabiliyor.  “X Factor-Star Işığı”nın büyük ödülü ise tam 2 Milyon TL.

SEÇMELER BİNLERCE KİŞİNİN ÖNÜNDE YAPILACAK
“X Factor”ün konusunda uzman 4 kişilik jürisi, Türkiye’nin dört bir yanından gelecek olan yarışmacı adaylarını binlerce kişinin önünde dinleyecek ve star ışığı olan 12 yarışmacıyı seçecek. Yarışmacılar “X Factor”e ister tek başlarına isterlerse de gruplarıyla katılarak performanslarını sergileyebilecekler.


STAR YARATACAK
“X Factor”ün jüri üyeleri, yarışmada sadece jüri üyeliği değil  aynı zamanda mentörlük görevini de üstlenecek. Yani her bir jüri üyesi yarışmacıların performansından kıyafetlerine kadar sorumlu olacak.  Finallerde 12 yetenekli yarışmacı  şarkılarını stüdyoda söyleyecek ve her şarkıdan sonra jüri değerlendirmesini yapacak.

Kimin programa veda edeceği ise SMS’ler sonucunda belirlenecek. Her bölümde en az SMS alan yarışmacı programa veda edecek. Programın finalinde ise Türkiye hatta belki de Dünya “One Direction” ve “James Arthur” gibi yeni bir stara sahip olacak... 

Benzer Konular

0 yorum:

Yorum Gönder